o mnie
biografia
galeria
muzyka
płyta

     Urodziłam się na Ukrainie, w pięknym i urokliwym mieście Donieck. Właśnie tam spędziłam swoje najpiękniejsze lata. Śpiewałam w bardzo znanym zespole "Promiń", z którym koncertowałam po całym wtedy jeszcze Związku Radzieckim. W 1983 roku zdobyliśmy na festiwalu w Bułgarii Grand Prix (Złote Piaski). Dla naszego zespołu to był ogromny sukces.

     A potem moje życie potoczyło się całkiem niespodziewanie. Wyszłam za mąż za obywatela Polski, wtedy bardzo znanego zapaśnika Józefa Misztelę. No i właśnie - musiałam przerwać swoją karierę i wszystko postawić na rodzinę. I z tego powodu jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ rodzinę mam wspaniałą.

     W 2003 roku wystąpiłam w bardzo znanym programie TVN "Droga do Gwiazd", i właśnie po tym programie wróciłam znowu na estradę. Zaczęłam dostawać różne propozycje związane z koncertami. Wydałam płytę "Złote przeboje Ałły Pugaczowej".

     Teraz śpiewam wyłącznie swój repertuar, piszą dla mnie Jerzy Słota (członek zespołu VOX), Krzysztof Logan-Tomaszewski, Anna Ignaszewska, Regina Misztela.

     W 2004 roku zagrałam epizod w filmie "Święta wojna" i w tym samym roku powstał mój teledysk "Oczy czarne" .

     W roku 2006 zostałam laureatką "Przebojem na antenę" (ten konkurs  organizuje Radio Białystok). Moja piosenka "Nie narzekam" okazała się  najlepsza. W związku z wygraną 6 sierpnia 2006 roku jadę do Hajnówki  reprezentować Śląsk na ogólnopolskim festiwalu.

     Jako jedyna na Śląsku zakwalifikowałam się również na festiwal Piosenki Rosyjskiej, który odbędzie się w Warszawie w tym roku 16-18 listopada.

Koncertowałam w Wiedniu, Budapeszcie, Warszawie, na Teneryfie, brałam udział w koncercie "U Owsiaka" (2005 rok).

 
teledyskikoncerty
księga gości
kontakt

 

Copyright: RAISA

Design: pozycjonowanie '2008